• autor: pepe91cfc, 2014-08-02 13:22

Sparing:
LKS STRÓŻA – WODNIAK PIOTRAWIN – ŁAZISKA 2:2 (1:1)
Bramki dla LKS: Gałkowski, Kwietniewski, dla Wodniaka: Osuch Jaruzel

W ubiegłą środę o  18:00 LKS STRÓŻA podejmował na własnym Stadionie w kolejnym sparingu drużynę WODNIAKA PIOTRAWIN - ŁAZISKA, która przebywała na obozie przygotowawczym w Janowie Lubelskim. Zespół ten w poprzednim sezonie zajął 3 miejsce w gr II lubelskiej A klasy. W drużynie Wodniaka występuje obecnie były zawodnika LKS STRÓŻA Andrzej Wielgos który w przerwie zimowej opuścił nasz klub. Gra w wykonaniu naszego zespołu wyglądała bardzo haotycznie nie dokładne podania i zbyt dużo prowadzenia piłki sprawiły iż to WODNIAK sprawiał wrażenie drużyny bardziej poukładanej co dało odzwierciedlenie kiedy Konrad Osuch zdobył pierwszą bramkę dla WODNIAKA. Wyróżniającym zawodnikiem LKS STRÓŻA  w meczu był Kornel Gałkowski , który od przyszłego sezonu bedzie zawodnikiem LKS Stróża to po jego strzale głową LKS wyrównał wynik spotkania na 1:1. W drugiej połowie mecz się wyrównał jednak na prowadzenie znowu wyszli goście po strzale Karola Jaruzela było 2:1 Kilka minut po bramce gości mieliśmy okazję na wyrównanie po faulu na Gałkowskim sędzia podyktował rzut karny do którego podszedł Piotr Chomczyk jednak w bramce gości z powodu braku brakmkarza stał Łukasz Oleszko  który wyciągnął piłkę po strzale Chomczyka i nadal Wodniak prowadził 2:1. Kilkanaście minut przed końcem gry po jednej z akcji w środku boiska faulowany został zawodnik LKS-u. Z rzutu wolnego w pole karne piłkę dorzucił Gałkowski tam dobrze ustawiony Piotr Kwietniewski dostawił nogę i ustalił wynik spotkania na 2:2.

Skład LKS STRÓŻA:
Łukasz Mańka, Bartłomiej Myszak, Łukasz Oleszko, Kornel Gałkowski, Dawid Lamorski, Samuel Wilk, Alan Pachuta, Kamil Wicik, Piotr Chomczyk, Konrad Kowalik, Dawid Kowalik, Jakub Kowalik, Piotr Kwietniewski, Amadeusz Chruściel, Bartosz Żdanowicz,

Skład WODNIAK PIOTRAWIN - ŁAZISKA:
Bramkarz LKS STRÓŻA, Mateusz Komsa, Jarosław Gazda, Norbert Kołodziejczyk, Andrzej Wielgos, Grzegorz Gazda, Karol Jaruzel, Konrad Osuch, Daniel Skrzypek, Jarosław Wielgos, Albert Kwiecień, Kamil Ciostek, Karol Kołodziejczyk